PROJELER
Devam Eden Projeler > CNS YAKUT (Yaşam Başladı)
CNS YAKUT (Yaşam Başladı)

 CNS YAPI Değerli Taşlar Serisinin İlk Etabı olan "CNS YAKUT" u sunar...

 

      Her geçen gün hızla gelişmekte olan, güzel Bursa’mızın yeni yerleşim bölgesi Hamitler-Yunuseli’nin kıymetli parsellerinde değerli taşlarımızı diziyoruz.

      Asfalt, kaldırım ve çevre düzenlemesi kısa bir süre içinde başlayacak olan Hamitler-Yunuseli bölgesinde, Spor tesisi, Lise, Camii, Pazar yeri, Sağlık ocağı, park, PTT ve Market gibi sosyal olanaklara yürüme mesafesi sadece 2 dakika kadar yakın olan "CNS YAKUT" gerek konumu, gerekse teknik özellikleri açısından butik ve özel bir projedir. 

      Psikolojik olarak; yaşam enerjisi veren, insanları motive eden ve insanlara hayat ile mücadele gücü veren bir taş olarak değerlendirilen "YAKUT" , Kuran’da adı geçen değerli üç taştan bir tanesi olup, çok önemli bir enerji taşıdır. 

      Projemiz tüm özelliklerini değerli taşlar arasında önemli yeri olan "YAKUT" taşından almaktadır. Gerek enerjisi yüksek mimari yapısı, 1.Kalite malzemelerle eksiksiz tefrişi, gerekse titiz işçiliklerden oluşan "CNS YAKUT" görücüye çıkıyor. 

      Yeni ve hızla gelişmekte olan Yunuseli bölgesinde kaliteli bir yaşam alanına, tanıtım fiyatlarıyla sahip olmak için sadece %25 peşinatla yerinizi şimdiden ayırtın. Hızla gelişen bölgede hem daireniz prim yapsın hem de daire teslimatına kadar herhangi bir ödeme yapmayın.

 Sadece %25 Peşinatla...

 

Proje Teslim Tarihi: MART 2013